Wszystkich nas łączy pasja do wychowywania dzieci – jesteśmy instruktorami harcerskimi, naszą nadrzędną misją, jest wspieranie najmłodszych we wszechstronnym rozwoju. Nasi animatorzy znają się na młodych ludziach, wiedzą jak spełnić ich marzenia, dbają o twórczą i bezpieczną zabawę oraz wyczarują magiczne wspomnienia!

Co animatorzy myślą o swojej roli?
Magda Bazylak

Księżniczka, robot, astronauta, chemik, przyjaciel zwierząt – tworząc animacje dla dzieci, sama staję się ich częścią. Lubię patrzeć na świat z dziecięcej perspektywy, dzięki temu mogę zaczarować ich świat i zorganizować wymarzone przyjęcie.

Z moją skrzynią skarbów potrafię stworzyć najpiękniejsze ozdoby, wybudować zamek, a nawet polecieć z dziećmi w kosmos. Dbam o to, aby każdy mógł własnoręcznie zrobić swoją pamiątkę, która będzie przywoływać dobre wspomnienia i uśmiech nawet po zakończeniu zabawy!

 

 

 

Wiktoria Woźniak

Wychowując oraz tworząc przyjęcia dla dzieci, jestem ich starszą siostrą. Pozwala mi to nawiązać z najmłodszymi przyjacielski kontakt, dzięki któremu razem sprawimy, że ich wymarzone urodziny staną się rzeczywistością.

Uwielbiam kreatywność najmłodszych, dzięki temu mogę ich zaprosić do świata wróżek, piratów i czarodziejów, nie wychodząc z domu. Dobra opowieść potrafi zaczarować całe przyjęcie, a zabawa może nigdy się nie kończyć, bo nawet po zakończeniu dnia,dobra magia pozostaje.